גליגל
כל הזכויות שמורות @ ויאללה תגובות!!!!!

המבוגר המוזר

גליגל 12/02/2013 736 צפיות 5 תגובות
כל הזכויות שמורות @ ויאללה תגובות!!!!!

זה קרה לאבי שהיה קטן.באנגליה בשנת 1973 זה קרה הדבר הכי מוזר ומצמרר בעולם אז היה מחנה עם החברים של אבא שלי והם שיחקו אמת או חובה אחד אמר ״ לך תנשק את אנג׳לינה פרנס ואבי אמר תשתה פחית בירה שלמה אבל השלי שי אמר לאבי ״ חובה עליך ללכת לבית הנטוש!״ אנרגיה מצמררת עברה על גופו של אבי אמר בסדר והלך לו השמוע אומרת שהיה איש זקן שקרוא לו״ ביל עין ירח״ משום שלביל היה עין אחד ושקופה כמו ירח. אז האבא שלי נכנס בפחד ובצמרירית לבית הנטוש חבריו היו בפתח הדלת, שאבי דרך על המדרגה הראשונה הוא שמע קול צרוד של מכשפה ״מי זה בפתח דלתי!״ אבי וחבריו נבהלו והחברים של אבי ברחו אבל הוא התחבה בארון. שמה שמישהו יורד במדרגות הבית הנטוש זה היה ביל עין הירח! אבי הציץ בסדק הארון וראה שביל עין הירח היה חיור כמעט כמו זומבי מטונף כמו איש מערות ורע כמו הרוע עצמו. אז ביל עין הירח חזר למעלה ואבי ברח מהמקום ונשבע לעולם לא להתקרב לבית זה שוב הסוף. אחרי שבוע שמו בחדשות שמתים לילה אחרי לילה במחוז חפצו שלאבי. לילה אחד בדיוק בחצות שמעה אבי חררריק במדרגות הוא ראה שביל עין הירח עלה במדרגתו שביתו אבי רעד כמו שאף פעם רעד. לביל היה לפיד אש בידיו אז לאבי היתה החלתה חשובה לעשות. הוא לקח את רובה האוויר של סבי ובשקט כיוון את הרובה לביל אז בום!!! נפל ביל ארצה והתפורר לחול. אז תזהרו לא לעשות סיאנס

המבוגר המוזר
דרג את הסיפור

תגובות (5)

אימאל׳ה…
עכשיו ״ביל עין הירח״ ירדוף אותי.
יופי -,-

12/02/2013 07:25

את יודעת שזה ממש מעליב

12/02/2013 07:27

ציפיתי שיהיה סוף מפתיע.

12/02/2013 13:07

צ’מעי, אממ..
בסיפור מפחיד חייבים לתאר כל רגע ורגע.. כל שנייה ושנייה שזולגת מהשעון…
חייבים לתאר את הצורה בה דיברו החברים של אבא שלך, איך הם נראים, את התחושות שלהם.. את יודעת, דברים כאלה, משום שזאת הדרך היחידה בה אפשר להפחיד בנאדם!
משום שבסיפור מפחיד, העניין הוא שאתה מכריח את הקורא שלא במודע לראות את הכל מול העיניים שלו, לראות איך הדם משפריץ, איך שהעצמות נשברות, איך שהעיניים(במקרה הזה של עין ירח) נוצצות בזדון\ בכעס\בחמדה כלפי הקורבן!

מקווה שעזרתי במשהו.. חחח רק תזכרי שאני בה רק בטוב!
אני רוצה שתדעי לכתוב מדהים כי אני רואה שיש לך רעיונות ממש מדהימים, שרק אם תתני להם עיבוד טוב, את יכולה לגרום לבנאדם להרטיב ת’מכנסיים!

אז.. בהצלחה! תמשיכי לכתוב!

13/02/2013 02:10

זה רק שכתבתי את הסיפור בבוקר אז מיהרתי אז עכשיו אעשה את זה

14/02/2013 08:42
2 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך