אז מה את אומרת, נעשה קעקוע?

גיא שמש 10/12/2021 87 צפיות אין תגובות

נסעתי איתה לעיר. כל הדרך דיברנו על ירושלים, יחסים, ועוד דברים שאני לא זוכר. מתוך גרוני נשפך לבי השבור, מתוך גרונה לא מאובחן.
לא רצתה לעזוב אותי כל-כך מהר, לא רציתי גם אני. לבסוף נעלמה באיזה סמטה כשהיא זוקרת אליי אצבע (לא משולשת) לשלום, ואני עף משם בתוך המשולש הירושלמי.

את כל הכסף משכתי מהבנק, כל האלפיים מאה העלובים, וחשבתי איך לפוצץ לפחות רבע. קניתי פורנו, (דברים שאין בטלוויזיה) שלושה ספרים – אחד של כליל זיסאפל שמסקרנת אותי באופן שאני לא יודע למה. גם נולדנו באותה שנה. אחד של יעל הדיה שהעבירה לי סדנאות בכתיבה יוצרת, ולבד למדתי יותר מאשר היא הייתה יכולה ללמד, ועוד איזה ספר שאינני זוכר כרגע. שלושה.

הייתי מטושטש מהבירה ששתיתי בקרקעית כלל. בירה גולדסטאר קרה קרה, שנהניתי ממנה משהו משהו, וההנאה שחשתי על כל לגימה, שכמו החליקה בגרון, קצת הפחידה אותי. אבל הייתי מלא הכרת תודה לאלוהי החטאים שלא שכח את שמי. חשבתי על הקעקוע שכנראה לא אעשה היום, כי אני מסטול/שיכור, ועל האפשרות שיום אחד זה כן ייעשה. באיזה שהוא מקום אני רואה את התמונה. היא איתי.
כי “להיקבר מחוץ לגדר,” ו-“להיחתך,” זה לא נורא. אמרתי זה להיחתך. הם חותכים את הקעקוע מהגוף לפני הקבורה. גם על זה דיברתי איתה, קעקועים.

וספרים, ופורנו, ואני קונה את פאד בוי סלים המגניב לאללה, ועף משם לתחנה הקרובה. בנות מסתכלות עליי, בעיקר הצעירות, אבל לא מדברות. גם אני לא. אין לי חשק, אין לי אומץ. אני חובט את נעל הבוסטר בתוך החומה שאני יושב עליה, ומחכה לאוטובוס כשאחת יושבת לא רחוק ממני, (כל הבנות היו יותר מדי קרובות,) וכל פעם שעבר אוטובוס זה היה נראה שהיא רוצה לקום, אבל היא רק הוציאה משהו ממקום כלשהו. עוגיה. ארנק. האוטובוס לא מגיע ואני עייף, ומרגיש טוב, ואין לי חשק רק להיות בבית. מזג-האוויר נראה כמו חורף קל על הים, כמו הד של ממטרות.

אני עולה, והיא עולה, ולכולנו יש אחלה מבטא, ואני מעמיק לתוך האוטובוס עקשן לא לשבת צפוף, ולא הייתי היחיד.
לבסוף ישבתי ליד בחורה יפה, צעירה עם מבנה גוף קטן שישנה על הזכוכית, ענתה לטלפון במבטא בריטי, ואמרה סליחה שאפנה לה מקום לצאת בעברית טובה, בשביל מילה.
בחורה עטופה במעיל גשם חום נדמה לי משכה את עיניי אחרי שהמבטים הסקרניים של הבלונדה הקצוצה הניחו לי. רגליה היו בגרביונים תחת המעיל, ומוזר ללבוש גרביונים בתקופה זו, והיה לה מעין חצ`קון קטן על השוק, אבל הרשתי לעצמי לאמוד ולמדוד את מבנה הרגליים והיא שמה לב, במבט נוקב, ומתחה את הגרביונים. היא לא מצאה חן בעיניי. היא נראתה כמו אחת שיש לה ביקורת על כל אחד וכל דבר אפילו שאין, והיא לא תחסוך את זה ממך.
היה רגע שהיא ניסתה ללכוד את עיניי, אבל אני התחמקתי.

4 קיס אדום ויאללה לבית להרים את התקרה עם פאד בוי סלים המגנוב בצורה מטורפת. מכשיר ה-די-וי-די צבר לחות ולא רצה לנגן את הפורנו, והדיסק התנגן, והסיגריות עושנו, ואני עשיתי סקס מצוין עם עצמי וגייסתי את עצמי לבוא לכתוב כאן.
>>>>>>>>>>>>
יוני 2007

אז מה את אומרת, נעשה קעקוע?
דרוג הסיפור 5 | 1 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
5 דקות
תגיות: ,
סיפורים נוספים שיעניינו אותך