מתקפת העגבניות הקטלניות

גיא שמש 02/11/2021 110 צפיות אין תגובות

אמרתי לו זה בלוף מה שהולך כאן. לא יכול להיות שאתה באמת, אבל באמת, אוהב לתקוע את הלשון לבחורות בתחת. אבל הוא אמר לי סקסית כמוך אני יכול גם ללטף. לא יודעת, משוגע. אמרתי לו וואללה אתם הגברים חושבים עם הזין הוא אמר לא, עם הליבידו. לא יודעת מה זה ליבידו. אתה רואה איך דברים חשובים באמת לא מלמדים בביה”ס? מישהו אומר לי ליבידו ואני… נאדה. התחיל להוריד לי את המגפיים. איטי כזה ונחוש, טעון. מוריד אותם אומר מה לא לובשים גרביים? אמרתי לא. אמר ככה אני אוהב אותן, מסריחות ומזיעות. לרגליים הוא התכוון! אמרתי טוב מה אתה רוצה עכשיו, התחיל ללטף לי את כפות הרגליים. מלטף פה, מלטף שם, מלטף בכל העולם! מכניס לי את האצבעות שלו בין אצבעות הרגליים, מתענג כאילו הייתי רפרפת. הרבה זמן לא נתנו לי כבוד כזה לכפות רגליים, חירמן אותי קצת. פתאום מתכופף, מתחיל למצוץ וללקק אותם והן מזיעות ומסריחות כמו הלכתי במדבר בגרבי צמר, ממש. מכניס לשון בין האצבעות, מוצץ זו בוהן, זו אצבע אחרת. אני מסתכלת עליו וחושבת מאיפה נפל עליי המשוגע הזה. שמישהו יסביר לי אם זה קורה או מצלמה נסתרת, אולי העולם התחרפן מחק לו ת’מוח, גם לי ת’אמת. אבל היה בזה משהו כיפי, יפה. כמו שהייתי ילדה, אתה יודע. משחקים כאלה.

מפה לשם והוא משפשף את הזין שלו, עומד כמו תמרור, על הרגליים שלי, הכפות, כאילו אשכרה מזיין לי את כפות הרגליים! ואני לא יודעת מה קורה פה, תמשיך, תפסיק. תמשיך, תפסיק. לקרוע לו את הצורה! אני נשבר לי אני רוצה לגמור, אני מועכת לו עם הרגליים את הזין, רומסת לו את כל הזקפה, את כל עמוד הדם. והוא משתטח על הרצפה ואני טראח טראח דופקת את הרגל על הזין שלו, מועכת, מוחקת והוא מבסוט ונהנה, חולה נפש.
אז אני גם מועכת לו את הפרצוף עם החיוך העקום הכואב הזה והלשון שלו נכנסת ויוצאת והשפתיים שלו נוגעות ונאנחות ואני אומרת לו חאלס, בוא נחזור לשפיות! והוא מחבק לי את הרגל ואומר, אהבה שלי, נשמה שלי, אל תלכי ממני. אני לא שבע, הוא אומר, אני רוצה הכול. אז הורדתי את התחתונים והפשלתי את החצאית, וישבתי לו על הפנים, כמו חיה נהייתי! ואני מועכת אותו בין הרגליים שלי, מפושקת כמו באלט על הפה שלו, על האף שלו, על העיניים שלו. והוא אה אה, אי אי, וטראח אני מרגישה את האף שלו, האף שלו! בתוך השפתיים שלי למטה, ובום פינוקיו, אני גומרת. כמו שריטה ארוכה ארוכה, איטית איטית של עונג כשאני נמרחת לו על האף.

והוא כזה מה איתי מה איתי, אז עשיתי לו ביד. לא רציתי לצאת מניאקית.
>>>>>>>>>>>>
מאי 2006

מתקפת העגבניות הקטלניות
דרוג הסיפור 2.5 | 2 מדרגים

תגובות (0)

הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
התחבר עכשיו בכדי להוסיף תגובה
4 דקות
תגיות: , ,
סיפורים נוספים שיעניינו אותך