הסיפור בהמשכים וכמו כן כל תוכנו הוא אמת , ולא סתם שם הסיפור הוא אהבה הזויה , משום שבאמת היתה ואולי עוד יש אהבה שאי אפשר לדעת מתי תיגמר אם בכלל . אהבה הוא רגש שאי אפשר להיתכחש לו גם אם ממש ממש רוצים .והיא הזויה משום שזוהי הוכחה לכך שאפשר להיתאהב בבלתי אפשרי ומי שיקרא את הסיפור יבין.

אהבה הזויה חלק א

25/04/2010 1751 צפיות תגובה אחת
הסיפור בהמשכים וכמו כן כל תוכנו הוא אמת , ולא סתם שם הסיפור הוא אהבה הזויה , משום שבאמת היתה ואולי עוד יש אהבה שאי אפשר לדעת מתי תיגמר אם בכלל . אהבה הוא רגש שאי אפשר להיתכחש לו גם אם ממש ממש רוצים .והיא הזויה משום שזוהי הוכחה לכך שאפשר להיתאהב בבלתי אפשרי ומי שיקרא את הסיפור יבין.

בת28 סוכנת בביטוח רווקה , בחורה יפה ומושכת שכמובן מודעת לתכונות הללו , מיבחינתה היא גם נורא חכמה ומשכילה אך בעלת ביטחון עצמי מאוד נמוך . לא מאמינה בעצמה וניתמכת באחרים בדרךלמרות הדרך הארוכה והעבודה הקשה שנותנת כדאי להצליח.כן היא הבחורה הזו שלמראית עין אין כל סיבה שתכלא למקום כזה שבו היא גולשת באתר המישחקים הספציפי הזה שאני גלשתי , שזה המקום למי שמוצא את עצמו חסר מעשה זמן די רב במהלך יומיומי ולא אנשים ש”אמורים” להיות עסוקים בעבודה לא קלה , .אנשים ניגררים לאתרי מישחק האלו בגלל השיעמום וחלקםאני מאמינה שמחפשים חברים ,אוזן קשבת,יחס,להכיר,ואולי גם בין היתר מחפשים או שסתם במיקרה מוצאים א-ה-ב-ה .
אני שיר בת 23 וחצי נשואה פלוס 1 מספרת לכם סיפור של שלוש שנים שסופו ברור אבל רק לצד אחד של שני האוהבים וזהו הצד שלי.
יום אחד ניכנסתי למחשב והתחלתי לדפדף באתרי האינטרנאט חיפשתי שקט וקצת עיניין התינוקת ישנה הבעל בעבודה. גם ככה אי אפשר לדבר איתו כמו שהיתי רוצה ולא בגלל שזה אשמתו. זה בגלל חוסר תיקשורת שנובעות מבעיות של שפה ותרבות וגם בכלל סוג הבן אדם שאני .וזה לא שחיפשתי לבגוד או לדבר עם גבר אחר. סתם רציתי לשחק להעביר את הזמן בכיף וכמובן שרציתי ל”דבר” בעיברית אומנם דרך המיקלדת. מה שהיתברר מאוחר יותר שדווקא הלך לי טוב והיתה לי שליטה מעולה על מקשי האותיות במיקלדת.
אז במהלך הזמן שישבתי על המחשב, חשבתי על מישחק שאני אוהבת ודי טובה בו . מישחק השש בש
זהו מישחק ששנים יכולים לשחק בו . במהלך המישחק ניתן לשוחח עם הבן אדם שממול וגם בין היתר אפשר לדבר אם כל המי ומי שנימצא באותו אתר ובאותו המישחק . אפשר גם לרשום כל מה שעולה לי בראש ,לשיר ,לקלל ופשוט כל מה שבא לי מבלי לחשוש ומבלי לפחד .סך הכל לשבת מאחורי מיקלדת ופשוט לעשות מה שבא לי ולהיות מי שבא לי להגיד מה ואיך ומתי שבא לי.
שכולם יראו או לבחור אדם אחד או כמה ,שרק הם יראו מה אני רושמת.
ניכנסתי לאתר בהתחלה כמי שאני בחורה בת עשרים ושלוש ובאמת כמי שאני אבל לאחר כמה מישחקים וכמה היתכתבויות שכמובן ניכנסתי בעילום שם .שם נשי צעיר שמשך קצת יותר מכלם תשומת לב.
כניראה שהיתי כמו עוד אחת הבנות החדשות שניכנסו לאתר וישר כמה בחורים ניסו להתחיל איתי .
אפילו עוד בהתחלה לא הרגשתי אם זה נוח לדבר אם גברים אחרים .
אז פשוט החלטתי להיתחזות לגבר . לגבר המושלם,צעיר שנון , מצחיק, חכם ובעיקר מאוד מאוד בישן. ככה יצא ,גברשכל בחורה היתה רוצה אותו לעצמה וזה עוד מבלי לפרסם תמונה או תאור חיצוני של הגבר שאליו אני מיתחזה . וגם הסיפור חיים של אותו בחור
הוא היה סיפור קצת שונה ממה שבחורות אפילו צעירות או הכי מבוגרות שמעו עליהן בחיים הנורמלים שלהם.הבנות באותו אתר היו הממות ונמסות ממנו מהדמות הגברית שבחרתי להיתחזות לה .ככה שבחרתי לי סיפור כיסוי שאי אפשר לעמוד בפנוי וככה משכתי לי את תשומת ליבם של כימעט כל מישתתפי האתר מהוותיקים ביותר לחדשים ביותר , גם גברים וגם נשים.. זה היה אתגר בשבילי ליצור קשר חברותי עם כמה שיותר אנשים בעיקר נשים ,צעירות או מבוגרות רק משום שידעתי איך שאר הגברים באתר מיתנהגים ואיך אישה היתה רוצה שיפנו אליה ומה בדיוק יגידו לה . כאן התחיל כל המישחק הגדול. באמת שניכנסתי לשם לא משום שיש לי לב רע או שהיתכוונתי בדרך כלשהיא לפגוע באנשים פשוט הדברים היתגלגלו לרצף של שקרים ונוצרו חבריות עמוקות ואישיותו ורגשות שהתחילו לצוץ אצלי ואצל אחרים ,אחרות בעיקר .ומערבולת השקרים הזו שרק אדם אחד יודע את האמת שלה ורק אחד עומד מאחורי הכל. הכל אמיתי והכל קיים , והכל התחיל ביום שאותה בחורה שגדולה ממני בכ5 שנים ניכנסה לי למחשב באותו יום הדברים הישתנו בחיים שלי בחיים שלה שינויים משמעותיים שאי אפשר למחוק ולשנות גם אחרי מיספר רב של ניסיונות. ניסיות שלי לצאת ממעגל הרגשות והתחושות שנוצרו מאותה בחורה שאפילו עד היום וכניראה שלעולם לא תדע במי היא באמת מאוהבת ולמי היא מחכה ,מחכה שנים ולא מוותרת על חלומה , החלום לפגוש את גבר חייה שלא קיים בכלל , החלום לפגוש באהבה הגדולה של חייה, אהבה שהשפיעה באלפי דרכים על מהלך השנים האחרונות שלה. איך הכל קרה ואיך הכל הגיעה לאהבה כל כך חזקה ? אתם שואלים וגם אני היתי שואלת במקומכם אבל הסיפור יענה על השאלות הלא ברורות האלו …… בקרוב חלק ב

אהבה הזויה חלק א
דרוג הסיפור 4 | 1 מדרגים

תגובות (1)

היי הודיה

ריגשת אותי מאד מאד עם הסיפור שלך שכתוב בשפה כה יפה והוא ממש “המציאות” שלפחות אני כלואה בתוכה.

בקשה לי אלייך הודייה החביבה תמשיכי ונתבשם בסיפורך שהוא “תמצית של החיים,”

שבת ברוכה בקי

05/08/2011 11:58
7 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך