binias123
את הסיפור הזה, המשלב בין שני סדרות הטלווזיה המצליחות doctor who ו - once upon a time כתבנו אני ודניאל זימן, במסגרת ארגון הנקרא "קרוסאובר - crossover" שמשלב בין סדרות וספרים כדי להביא לחיים את הסיפור שכולם רוצים לקורא אך לא באמת אפשר לכתוב. תעקבו אחרינו בדף הפייסבוק שלנו : https://www.facebook.com/%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%91%D7%A8-Crossover-739060242892219/?ref=bookmarks ובאתר: http://binias1236.wix.com/croossover

ONCE UPON A DOCTOR – היה היה דוקטור, פרק 1 : פיילוט

binias123 31/01/2016 545 צפיות 5 תגובות
את הסיפור הזה, המשלב בין שני סדרות הטלווזיה המצליחות doctor who ו - once upon a time כתבנו אני ודניאל זימן, במסגרת ארגון הנקרא "קרוסאובר - crossover" שמשלב בין סדרות וספרים כדי להביא לחיים את הסיפור שכולם רוצים לקורא אך לא באמת אפשר לכתוב. תעקבו אחרינו בדף הפייסבוק שלנו : https://www.facebook.com/%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%91%D7%A8-Crossover-739060242892219/?ref=bookmarks ובאתר: http://binias1236.wix.com/croossover

פרץ אור זהוב הופיע באסם שבפאתי סטוריברוק כאשר קסם הזמן נפתח מחדש. הוק, הפיראט הססגוני עבר דרך השער כאשר בידיו מריאן המעולפת, ושניות בודדות אחר כך, ממש לפני שהשער נסגר גם אמה עברה דרכו, נסערת מחוויותיה בעברו של היער המכושף. אמה, מושכלת מחוויותיה, הורתה להוק לשמור על מריאן. “לאן את הולכת אהובה ?”* שאל הוק, אך ניחש כבר מה התשובה. “יש לי כמה אנשים שאני צריכה לפגוש” אמרה אמה, ורצה לכיוון גראניז כדי להתאחד עם משפחתה.
***
“אני לא עוזבת בסוף את סטוריברוק!” אמרה אמה, מאושרת. “מה גרם לך לשנות את דעתך?” שאלה מרי מרגרט, “הבנתי שזה המקום אליו אני שייכת” אמרה אמה בחיוך והביטה לעבר הנרי. “זה אומר שאנחנו לא עוזבים את סטוריברוק?” שאל הנרי בפליאה ותקווה, “כן” אמרה אמה “אנחנו נשארים כאן, ביחד” וחיבקה אותו בחוזקה. גם דיוויד ומרי מרגרט הצטרפו לחיבוק המשפחתי וכולם היו מאושרים. בהמשך הערב סיפרה להם אמה על אודותיה ביער המכושף בעבר ועל איך שהיא הייתה צריכה להתחזות לנסיכה כדי לגרום לשלגיה ולנסיך צ׳ארמינג להיפגש. “הנסיכה ליאה? אני לא מאמין שזאת היית את אמה” אמר דיוויד בפליאה, ומיד הוסיף: “טוב אז עכשיו את רשמית נסיכה מהאגדות”, וכולם צחקו.
הדלת של גראניז נפתחה ואמה הסתובבה. “רג׳ינה” היא אמרה, חוששת מהבאות. “יש לי מישהי שאני צריכה שתכירי” אמרה, והציגה לפניה את מריאן. “אל תחששי, היא לא המלכה הרעה יותר” אמרה אמה למריאן בלחש. אך שלפני שרג’ינה הספיקה להגיב, רובין הסתכל לעבר מריאן. “מריאן?” הוא שאל, “זו באמת את?”. התברר שמראין היא אימו של רולנד ואישתו של רובין, והסוף הטוב של רג’ינה נהרס באשמת אמה. רג’ינה יצאה מגראניז, מחניקה בכי, הלכה הליכה תקיפה ומהירה בהמשך הרחוב והתישבה על ספסל, מתייפחת מעט. למה זה תמד קורה לי, חשבה רג’ינה, למה אני לא יכולה לקבל סוף שמח? לאחר כמה דקות, רג’ינה החלה לשמוע רעש, רעש מוזר ומכני, שנשמע מוכר. לפתע, החלה להופיע קופסא כחולה באמצע הרחוב, והרעש התחזק. הדלת של הקופסא הכחולה נפתחה וענן עשן ענק יצא ממנה. מתוך הדלת יצא אדם גבוה, בעל שיער חום שהזדקר לכל הכיוונים, חליפה חומה ונעלי ספורט לבנות, משתעל. “בבקשה שזה לא יהיה לונדון עם צפלינים” אמר אותו אדם, ואז פתח את עיניו והביט על השמיים. “אה, נהדר!, ככה יותר טוב” אמר. הזר הסתובב אל רג’ינה. “שלום לך!” אמר, “חכי עוד שנייה אחת, יש לי כמה בעיות עם הטארדיס” והחל להסתובב מסביב לאותה קופסא. כדי לתפוס את תשומת ליבו, רג’ינה השתגרה מולו בענן עשן סגול. “מי אתה בכלל?” שאלה רג’ינה, מעוצבנת. “אני הדוקטור” אמר. “דוקטור who?” שאלה רג’ינה. “רק הדוקטור” אמר. “איך השתגרת לכאן בכלל? איפה המשגר?” שאל הדוקטור והסתכל סביב. “אין משגר, זה קסם” אמרה רג’ינה. “שטויות, אין דבר כזה” אמר הדוקטור ובעט בטארדיס בתסכול. “נו באמת! אני תקוע כאן! האמת כשחושבים על זה.. איפה זה כאן?” אמר הדוקטור. “סטוריברוק” אמרה רג’ינה, “איך אתה הגעת לכאן?” אך לפני שהדוקטור הספיק לענות הגיע הנרי יחד עם אמה, מרי מרגרט וצ’ארמניג אחריו. “אני לא מאמין” אמר הנרי “זה – פשוט – מגניב”. “על מה כל המהומה?” שאל צ’ארמינג. “זה הדוקטור” אמר הנרי “עם הטארדיס!”. “מה זה טארדיס?” שאלה אמה, והרחיקה מעט את הנרי מהקופסא הכחולה שעמדה באמצע הרחוב. “Time And Relative Dimension In Space**” אמרו הדוקטור והנרי יחד. “יפה” אמר הדוקטור בפליאה “איך ידעת את זה?”. “אני מעריץ גדול שלך” אמר הנרי “ראיתי את כל הפרקים, גם בסדרה הישנה, למרות שאני מעדיף את מאט סמית'”. “רגע, מה? על מה אתה מדבר?” שאל הדוקטור. אך לפני שהנרי הספיק לסיים את דבריו, הופיע יצור מתכתי, עם עין אחת בקצה של מקל היוצא מראשו, ושני נורות קטנות שהיבהבו בהתאמה כאשר צווח:

“EXTERMINATE, exterminate!”

ואז, נורתה ירייה מאותו יצור, היישר לעבר ליבו של הנרי…

סוף פרק א’
המשך יבוא…

ONCE UPON A DOCTOR – היה היה דוקטור, פרק 1 : פיילוט
דרוג הסיפור 5 | 1 מדרגים

תגובות (5)

אהההההההה לייק לייק לייק לייק לייק…
אהם, סליחה.

לכל קסם כידוע יש מחיר, וגם לקסם שזה עתה קראתי, יש מחיר:
לפרסם באתר זה את מלוא הסדרה. זהירות: אם תאכזב – אהפוך אותך לחילזון!

שים לב. הסיפור כתוב בבלוק אחד ארוך, כך שאינו מזמין לקריאה. יש לחלק אותו לפסקאות, להוסיף שורות רווח בהתאם לרעיון של כל פסקה, וחשוב מכל – כל ציטוט יש לפתוח בשורה חדשה!
החריג היחיד מכלל זה, הוא המשך-ציטוט לאחר משפט הסגר.

רמת הכתיבה טובה, הסיפור זורם, ובאופן כללי – המשך!!

אני לא גזען, אני שונא את כולם.

31/01/2016 22:45

מסכים עם מה שכתבו. אבל… למה פיילוט? זה סיפור סה”כ, אין לך פה פיילוטים או שטויות כאלה. סיפור זה לא סרט\סדרה…

01/02/2016 12:05

שמחתי שאהבתם, ומומלץ לקרוא את הסיפור דרך האתר שלנו, וכמובן שנשמח עם תעשן לייק בפייסבוק)

12/02/2016 16:40

תעשו

12/02/2016 16:41

נ.ב. לפרק קוראים פיילוט כמחווה לוואנס ולסדרות של abc בכלל שבכל סרה לפרק הראשון קוראים פיילוט

12/02/2016 16:41
6 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך