זה טוב 2

מחבר:
תאריך: 16/05/2018
40 צפיות
ז'אנר: סיפורים מצחיקים
0 תגובות
זמן קריאה משוער: 3 דקות

"יו, כמה אני אוהבת אותך, אתה כל-כך יפה!" "ברור שאני יפה, בגלל זה את אוהבת אותי," "לא, מה פתאום, זה בגלל השכל והאישיות," "גם לשרגא יש שכל ואישיות," "אבל אתה יפה!" "אההה.." "ואני אוהבת איך אתה מפנק אותי ואנחנו יכולים לעשות כל מיני דברים ביחדדדד…" "כמו מה?" "כמו נופש באיטליה…" "זה כי אני עשיר," "נכון, וטוב שאתה עשיר," "למה?" "כי ככה אנחנו יכולים לעשות כל מיני דברים שעשירים יכולים," "כמו מה?" "כמו נופש באיטליההההה…" "טוב, זה בגלל שאני עשיר,"

"חבר שלי עשיר," "כיף לך," "והוא לוקח אותי לנופש באיטליה," "כיף לך," "וחבר שלך?" "חבר שלי אפס, ממיין מכתבים בדואר," "פחחחח…" "כן, איזה כיף לך שתפסת אחד עשיר," "זה לא קל, כי הוא יכול להשיג כל אחת," "כן," "וגם אסור לי להימאס עליו, אחרת יזרוק אותי ויילך לאחרת," "כן, אז מה את עושה?" "דברים רגילים, מנהלת אותו," "מנהלת אותו?" "כן, גברים רוצים אישה שתנהל אותם, אז אני מנהלת אותו. ואני צריכה להיות מנהלת טובה, כי אחרת…" "הוא יזרוק אותך," "כן,"

"לך תלמד, למה אתה לא לומד? יותר טוב מעבודה בדואר," "וכסף?" "יש לך חסכונות, גם אפשר לעבוד חצי משרה, או משרה חלקית," "מה אני אלמד?" "מה שאתה רוצה," "אמנות!" "לא, לא טוב," "למה?" "לא עושים כסף מאמנות," "הונאה, מרמה ותככים!" "כן, זה מקצוע טוב, אני בעד," "ומה אחרי זה," "אחרי זה נתחתן," "למה?" "כי יהיה לנו כסף," "יהיה לי," "לנו," "למה לנו?" "כי מה ששלך – שלי, ומה ששלי נשאר שלי," "אההה…"

"הלכתי ללמוד הונאה, מרמה ותככים," "יש מקצוע כזה?" "בטח," "איך זה?" "עורך-דין," "אההה," "ואחרי זה אני אקח אותך לתאילנד," "לא אמרת תיקח את חברה שלך לאיטליה?" "לא נראה לי, מה פתאום, משעמם. אני לוקח אותך כחבר, טיול של גברים, זונות, אלכוהול, הימורים וסמים," "הבנתי אותך," "אני אגיד לה שאני במסע עסקים," "אה," "ואז אני איפטר ממנה," "למה?" "היא לא נראית לי," "למה?" "היא משעממת במיטה," "אה," "ובכלל," "אה," "אני מעדיף זונות," "טוב, תעביר ת'באנג, יא מסומם," "מצחיק," "כן,"

("אז למה אתה לא צוחק?")
זה טוב 2
דרג את הסיפור
Facebook Twitter Google Email

תגובות (0)


הוספת תגובה - היה הראשון להגיב!
עליך להתחבר בכדי להוסיף תגובה
סיפורים נוספים שיעניינו אותך

סיפורים אחרונים
עתה 0
מחבר:
תאריך: 25/05/2018
ז'אנר: שירים
אנושות 0
מחבר:
תאריך: 25/05/2018
ז'אנר: שירים עצובים
אתר סיפורים מאפשר לך לפרסם את סיפוריך חינם, לקרוא סיפורים של אחרים ולקחת חלק בקהילת המחברים הגדולה של האתר. מטרתנו היא ליצור קהילה משתפת, יצירתית ופוריה של כתיבת סיפורים ואנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.
אנו מאמינים בסיפורים מקוריים ובתוכן איכותי. שמור על כתיבה נקייה, רהוטה וללא תוכן פוגעני. אנו מקווים שתהנה באתר הן כקורא והן ככותב. כתיבה וקריאה מהנה!
שתף סיפור עכשיו!