לשחרר אותך-פרק 1

mayameshel 13/12/2018 128 צפיות תגובה אחת

“לפחות תלכי לנסות” היא התעקשה בתוקף ומבטה העיד על ייאוש.
משכתי בכתפיי באדישות מפתיעה, מתעלמת בקרירות מדבריה בעוד ראשי מופנה לכיוון מסך הטלוויזיה. הייתי באמצע פרק ישן של האנטומיה של גריי. היא ראתה בכך סימן להמשיך ולנסות לשכנע אותי “זה יעשה לך טוב, תצאי קצת מהבית, תכירי חברים חדשים” ניסתה שנית “אולי אפילו בן זוג חדש” הוסיפה בלחש.
הסתובבתי אליה מעט ולא היה ניתן לפספס את הניצוץ שהתפרץ בענייה, כמו ילדה קטנה שזכתה ליחס מאימא שלה. “מה את אומרת, תעשי את זה בשבילי?” סיימה וחיכתה לתגובה שלי.
נאנחתי קלות, אני יודעת שהיא אימא שלי והיא רק רוצה בטובתי. אבל לא רע לי עכשיו, פה מול הטלוויזיה, צופה בסדרה האהובה עליי.
מחר תעבור בדיוק שנה מאז הפרידה שלי ושל גיא, הוא היה הבן זוג הראשון שלי. לא ראיתי את עצמו בלעדיו, היינו מהזוגות שעושים הכל ביחד. אני נזכרת בפעם הראשונה שנפגשנו וחיוך קטן עולה על שפתיי. הייתי ברמנית באחד המועדונים בתל אביב, ממש קרוב לבית שלי. אהבתי את העבודה שלי אם להגיד את האמת, להיות בראש טוב ולהכיר אנשים חדשים. אימא שלי כמובן הייתה נגד. “אני לא מוכנה שתמשיכי לעבוד בעבודות כאלה” היא תמיד טרחה להעיר לי כשנכנסתי הביתה בשעות הבוקר המוקדמות לאחר סיום משמרת. “בחורה טובה כמוך, עם ראש על הכתפיים את צריכה לעשות משהו עם החיים שלך” היא הכריזה “בכל זאת את כבר בת עשרים ושלוש”. שנאתי את ההערות שלה, הרגשתי שכל פעם היא מנסה למצוא מה לא בסדר בדברים שאני עושה. גיא התחיל איתי באחת המשמרות האחרונות שלי לפני שהחלטתי להתפטר מהמקום. הוא ביקש צייסר וודקה ושאל אם ארצה להצטרף אליו. הסכמתי כמובן, הוא היה נראה טוב.
אני אהיה כנה, לא באמת חשבתי שיתפתח מזה משהו. אני יכולה להגיד בביטחון מלא שכל סיום משמרת הייתי יוצאת לפחות עם עשרה מספרים חדשים. אז מה הסיכוי שמבין כולם דווקא עם גיא זה יצליח?
וזה קרה, יצאנו פעם אחת ומיד הבנו שאנחנו מתאימים. לא ירד לי החיוך אפילו לרגע אחד. אם הייתם שואלים אותי באותה תקופה מה חסר לי הייתי עונה לכם שכלום. מבחינתי, גיא הספיק לי. חשבתי שזה הדדי, אבל כנראה שחשבתי לא נכון.
הוא בגד בי, המחשבה על זה שוב מרגישה כמו סכין בלב שלי. אני נאנחת, הוא בגד בי ואני עדיין אוהבת אותו, כן גם אחרי שנה.

לשחרר אותך-פרק 1
דרוג הסיפור 4 | 1 מדרגים

תגובות (1)

הכתיבה יפיפייה והאמת- אני מרגישה הזדהות עם הדמות…

13/12/2018 19:20
4 דקות
סיפורים נוספים שיעניינו אותך