אהבה בין אחים- פרק 8 (מכיל תוכן מיני)

15/09/2018 6165 צפיות 6 תגובות

*כעבור כמה ימים*
״יואו את מטומטמת או משהו?!״
מיכאל צעק
״מה הבעיה שלך ??!״ צרחתי
״את!!״הוא צעק שדניאל הראל וחבורת האפסים שלהם יושבים ליד המחשב אוכלים משחקים וצוחקים כמו מפגרים (בעיקר הראל).
״אויש נו״ אמרתי והלכתי לשבת על המיטה .
״מה את עושה ימפגרת ?! קומי מהמיטה שלי וצאי מהחדר שלי לפני שאני אונס אותך ״
״שלך ?! ״ הסתכלתי עליו ״זה החדר שלי מאמי אתה רק נכנסת על תתלהב״ סיננתי
״אונס אותה פחח מי יגע בה״ הראל אמר וצחק .
״טוב עזבו אותה בואו לאכול לפני שאני מחסל את כל הפיצה״ אמר דניאל ״אוי תודה דניאל ישפוי בשכל״ צחקנו (אני ודניאל) החבורה הסתכלה עלינו במבט מבולבל ומיכאל במבט מוזר קצת ״אין בעיה עמכוערת, עכשיו בואו לאכול״ דניאל אמר .
*אחרי איזה חצי שעה*
״וואי התפוצצנו״ אמרו כולם
״אמילי רוצה ? נשארה חתיכה אחרונה״ דניאל הציע לי
״מה אתה מציע לה יטמבל?!״ אמר הראל ״תראה איזה שמנה היא חייבת דיאטה״
(( אני אחת הרזות בכיתה סתם לידע כללי והגוף שלי נראה טוב ,שעון חול טוב חוץ מהציצי שהוא קטן , אבל היי זה די נורמלי לגיל שלי . די))
״סתום״ אמר דניאל ״אמילי רוצה?״
״לא תודה״ עניתי
״מישהו פה אוהב את אמילי?!״ אמר רון (עוד אחד בחבורה שלהם , עוד מישהו בחבורה שלהם גם הוא די נחמד אבל הוא ואני לא מדברים כל כך כמו אני ודניאל או מיכאל)
״איככככ״ צעקנו, אנחנו רק חברים טובים וזהו , ובתכלס אנחנו יריבים אבל חברים .
מיכאל שוב הסתכל עלינו במבט המוזר ההוא מקודם .. לאחר מכן יצאו למקום המעפן הסודי שלהם (אינלי מושג איפה זה, איפושהו ביער)
*כעבור כמה שעות*
מיכאל חזר , ״אע מה קורה?״ הוא אמר ״פתאום מדבר איתי?!״ אמרתי לו ״מה ישלך?!״ הוא אמר ״מעצבן אותי שאתה מתייחס אליי רק שאנחנו לבד פה״ אמרתי ״מה שתגידי לא רוצה אל תדברי איתי״ הוא אמר והלכנו לישון (המיטה שלו עוד לא הגיעה .. אז אנחנו ישנים יחד)
*למחרת בהפסקה*
ישבתי באזור של החבורה שלנו ושתקתי פשוט ,
״מה יש אמי?״ אמרה ליהי ״סתם ..״ עניתי ״נו תספרי יפשלי״ אמר רוי ״הא רוי אמרתי לך אני צריכה זמן להחליט״ עניתי ״בסדר אבל תספרי״ הוא אמר והתחלתי לספר להם הכל על אח שלי החדש ומה הוא עשה ״מה את עצובה?״ אמר שגיא ״עכשיו יש מי שיפנק אותך בלילות בין הסדינים אעע״ וכולם צחקו , טוב חוץ ממני ומרוי ״אני עדיין הכי טוב..״ אמר רוי , גילגלתי עיניים.
חזרתי הביתה , מיכאל הלך לאימון שלו עד שמונה וחצי עם שקד , ״האחים הקטנים״ היו במחשב ואמא ו״אבא״ היו בעבודה במשמרות כפולות בגלל הירח דבש שלהם הם משלימים שעות עבודה ולי שיעמם קצת אז החלטתי לפתוח לי איזה משהו מחרמן ולאונן קצת , פתחתי איזה סרט פורנו התפשטתי ושיחקתי לעצמי עם הדגדגן , עיסיתי את נקודת הg שלי , והחדרתי לעצמי אצבעות , הכנסתי והוצאתי מהר , ואז נזכרתי שקניתי לעצמי דידלו רוטט , לקחתי אותו והחדרתי אותו לכוס והפעלתי אותו .. פאקקק זה כואב אבל זה כיףףף (הדבר הכי גדול ועבה שאי פעם נכנס לי לכוס , איזה 23-24 סמ ועבהה פאקק) הרחיב לי את הכוס בטירוף , תוך כדי עיסיתי לעצמי קצת את השדיים וניהרתי אותם ואז עצרתי את הרטט דל הדידלו והתחלתי להוציא ולהכניס אותו מהר (בקצב שזה היה בסרט) , בדיוק רוי התקשר ניתקתי ורשמתי לו שאני עסוקה , ״במה?״ הוא שאל ״עזוב״ עניתי ״נו מה כבר עשינו הכל תספרי לי״ הוא אמר ״כלום סתם קצת מאוננת״ אמרתי והוא התקשר פייס טיים שהוא כולו ערום , עצרתי את הסרט וצילמתי לו את הכוס שלי ״התרחב מהפעם האחרונה״ הוא אמר ״את בטוחה לא שכבת עם אף אחד?!״ הוא שאל ״זה הדידלו״ חייכתי ״באמת?! תראי איך את משתמשת בו״ הוא אמר והראתי לו , ארגנתי לו מופע בואו נאמר ככה .. תוך כדי שהוא מאונן ומצלם לי שהוא עושה ביד , איפושהו באמצע שנינו גמרנו , ״פאקק איך אני רטובה ״ אמרתי ״ממנ איך באלי עכשיו ללקק את הכוס המושלם והטעים שלך״ הוא אמר תוך כדי שהוא מוצץ לעצמו את השפיך ״אם היית פה הייתי נותנת לך לגמור עליי״ אמרתי תוך כדי שלקחתי את הנוזל גמירה שלי מהכוס והתחלתי למרות אותו על הגוף והציצי ולעסות את השדיים שלי וגם לשים בפה קצת .. ״פאק את מחרמנת אותי״ הוא אמר תוך כדי ששמתי את הטלפון שלי במגן מים וניסיתי להכניס את הטלפון לכוס , ״את הרבה יותר יפה מבפנים״ הוא אמר וצחקתי , ״יש לך מגן מים?״ שאלתי ״כן ? למה ?!״ הוא ענה ״רוצה לעשות מקלחת ביחד?״ שאלתי במבט מחורמן ״פאק כן״ הוא ענה ונכנסתי לאמבטיה עם הטלפון ״אולי סוף סוף אני רואה משהו״ (עד עכשיו היינו בחושך כי אנחנו מאוננים בחדר חשוך) סיכמתי את עצמי בסקסיות וגם הוא ושטפנו את עצמנו במצלמה , נתתי לו נשיקה דרך המצלמה והבהרתי לו שזה לא אומר כלום ועוד לא החלטתי , ״אני יודע את בקטע של מיכאל אבל וואלה עשית לי את היום״ הוא אמר וקרץ ציחקקתי וניתקנו את השיחה , החלפתי מצעים סגרתי את הפורנו שטפתי את הדידלו ואז כל מה שמסגיר עד שהגיע מיכאל הביתה..

אהבה בין אחים- פרק 8 (מכיל תוכן מיני)
דרוג הסיפור 4.4 | 7 מדרגים

תגובות (6)

וואו.

16/09/2018 00:22

תמשיכי

18/09/2018 18:05

תמשיכי

26/09/2018 23:15

איך רואים שכתבה את זה ילדה קטנה.

דידלו רוטט??(פחחחח)
בהתחלה חשבתי שזה שגיאת כתיב אבל אז הבנתי שלא חחח

אבל כל הכבוד על הניסיון שלך..
אה ועוד משהו כותבים דילדו
ולדילדו רוטט קוראים וויברטור חחח

20/10/2018 12:07

בבקשה תמשכי

14/09/2019 21:03

ממש מעניין מחכה לפרק הבא

29/02/2020 21:28